Náš tým

 
Specializujeme se na obchodní, dopravní, pracovní a rodinné právo
 
 
 
 
 
obchodní právo
 
 
 

JUDr. František Polanský

 
Advokát
 
Náš specialista na trestní, pracovní a dopravní právo. Ve své praxi se zabývá zejména agendou násilných trestných činů, hospodářské kriminality, dopravních nehod a přepravy zboží. Poradí Vám však také v oblasti směnečného práva. V oblasti pracovního práva se zaměřuje na kolektivní vyjednávání a spory se zaměstnanci. Dříve působil jako podnikový právník v přepravní firmě a od roku 1993 působí jako advokát.
 
judr.polansky@in-office.cz
Tel.: +420 545 241 772
 
 
 
 
 
 
 
občanské právo
 
 
 

JUDr. Zdeňka Křížová

 
Advokát
 
Věnuje se rodinnému, pracovnímu a dopravnímu právu a také právu nemovitostí. Je naše specialistka na rozvody, majetkové vypořádání manželů, práva rodičů a dětí, náhradu škody v dopravě a bytové právo. Dříve působila jako podnikový právník v přepravní firmě a od roku 1993 působí jako advokátka. Dlouholetá praxe v rodinných sporech ji naučila, že dobrý právník musí být i dobrý psycholog a musí svému klientovi naslouchat.
 
judr.krizova@in-office.cz
Tel.: +420 545 241 768
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pracovní právo
 
 
 
 

JUDr. Vlasta Vršková

 
Advokát
 
Naše specialistka na obchodní právo. Pomůže Vám se založením obchodní společnosti, koupí korporátních podílů, sjednáváním smlouvy o dílo a poradí statutárním orgánům, jak dobře vykonávat svoji funkci v souladu s povinností péče řádného hospodáře. Věnuje se také poradenství při dopravních nehodách a právnímu servisu pro podnikání ve zdravotnictví. Dříve působila jako podnikový právník v přepravní firmě a od roku 1993 působí jako advokátka.
 
judr.vrskova@in-office.cz
Tel.: 545 241 771